Am construit un admin dashboard in Bootstrap 5 si Vanilla JS

Da, am reusit sa punem mana pe un device de Windows si am rezolvat problema. Problema cu scroll-ul de pe Mac este ca by default nu se vede si atunci ne-a scapat treaba asta. Tot ce era nevoie era un max-height: 100% si overflow-ul in loc de scroll sa fie auto. O sa fim mai atenti in viitor! Merci.

2 Likes

Pe viitor:

5 Likes

Developers’ Primary Operating Systems

image

Conform stackoverflow, problema semnalata de mine nu exista la mai putin de 27.5% din developeri. Pe restul (majoritatea) ii lasi in pom ? Din nou am vrut sa subliniez faptul ca nu se fac teste, iar quality assurance este zero barat cand se face un nou release.

A treia incercare este cu noroc, dar vezi ca ai un nou bug. La sidebar-inner nu ai padding-bottom, iar ultimul link arata aiurea fara spatiu, un py-3 era mai ok decat pt-3. Hai sa o numim incercarea numarul 4.

Nu știu dacă ai vreo problemă cu @Zoli_Szogyenyi, dar dacă este așa, te rog să muți discuția în privat.

Mi se pare un pic aiurea să abordarea asta a ta. Dacă nu ai ceva cu el, cu atât mai mult e de porc ce faci, pentru că ghici ce? Îi descurajezi pe alții să-și prezinte produsele sau afacerile.

Poți da feedback și fără hatereală de doi lei. Ce zici, reușești?

Consideră-l ca pe un avertisment.

27 Likes

poate n-ar strica o opțiune de toggle/compact nav
bonus, configurabilă: auto toggle @ max-res

1 Like

Am facut toggle-able sidebar :slight_smile:

2 Likes

Rămâne un scrollbar în compact mode (Chrome–Brave)
vpx

1 Like

De rezolvat. Merci pentru notice :slight_smile: