Am nevoie de ajutor

(Ioan Chis) #1

Buna dimineata tuturor,

As avea nevoie de ajutor pentru anumite lucrari incepute pe vremea cind era lansata comunitatea “phpromania”.

Cu stima
Ioan Chis,

https://www.linkedin.com/in/ioan-chis-44b234137/

(Cristian Nebunu) #2

Daca ne dai si niste detalii, vei avea mai mult succes. Poate o descriere in linii mari a proiectelor, ce anume ai cauta, programator ( backend? frontend? fullstack? ), dev ops, seo? Banuiesc ca iti treb PHP, dar cauti pe cineva cu cunostinte de un anumit framework?

(Ioan Chis) #3

Priectul este Loghin / Loghout il stie si adminul siteului Ionut Staicu, daca si-l mai aminteste.
sinngura rugaminte este sa nu am polemici din partea seniorilor sau chia si a juniorilor.
Poate va abtineti strict la partile tehnica.
nu visati la proiecte de milioane de euro ca platforma eromania, desi cea ce este de facut este enorm mai mult
Cu stima
Ioan.
P.S pe linga stantze si matrite ma m-ai delectezi si cu scrisul sper sa nu va deranjeze daca sint puitin anagramat, eu sint generatia lui î din i

(Pîrvan Marian) #4

ce cauti tu e ajutor platit :). Iti spun din experienta(sau sunt eu ghinionist), mai nimeni nu e incatat sa lucreze pe gratis indiferent daca e vorba de un portofoliu comun sau un site online care sa fie pentru o cauza.

Phpromania e comunitate moarta din punctul meu de vedere motiv pentru care nu se merita sa investesti timp sau ore de programare.

Eu daca as face un forum as face pentru ceva mai… generalist gen zona “fun” nu zona “programare”.

Nu vreau sa fiu critic dar un sistem de login e ceva… basic daca esti tehnic deci doar pentru asa ceva nu ai nevoie de ajutor.

(Ionuț Staicu) #5

@ioan: îmi aduc aminte vag doar numele, dar nu mai știu ce anume făcea :slight_smile:

Crezi că ai putea spune pe scurt despre ce este vorba și pentru ce ai avea concret nevoie de ajutor? (poți edita primul post)

(Ioan Chis) #6

Buna ziua tuturor
hai sa ne bucuram de proteste si de ce e mai important azi si maine,
De luni putem incepe sa discutam
Level coding, nu caut ajutor neplatit,
va v-oi putea da toate lucrarile pentru evaluare atit ca desing cit si ca programare si sa va “informez” cit am platit pentru fiecare linie de cod sau pixel de imagine.
Un weak end placut tuturor,
Speram sa schimbam Romania
Cu Stima
Ioan,

P.S. D.le Staicu, am discutat si in privat pe vremea lansari idei Loghin (prin 2005-20007) pe phpromania, acum cei de atunci trebuie sa aiba aproape virsta pe care o am eu (au fost multe discutii pe idei/proiecte Loghin neintelese la vremea respectiva).

(Claudiu Constantin) #7

Eu n-am înțeles absolut nimic de aici :expressionless:

(Georgiana Gligor) #8

Poate te ajuta acest thread.