Angular Js si Laravel - caut expert programator pentru poject based part time Bucuresti

Da, sa treaca nebunia asta covid19, si cumva trebuie sa ma cad cu cei de pe aici, m-ar ajuta cineva din Bucuresti, este mai simplu decat sa stau pe telefoane cu explicatii,etc…!

Ca varianta am vazut ca se foloseste < noscript > care iti spune ca pentru a rula aceasta aplicatie, trebuie sa aprobi js-ul in browser. Exact ca in cazul AdBlockului unde unele siteuri nu iti permit accesul, daca il ai activat :rage:

Pentru tine nu e asta o problema pentru ca poti dezvolta singur, nu depinzi de un programator ca in cazul lui.

Nu stiu daca e o idee prea buna, dar cred ca poti incerca si pe siteuri de freelancing (upwork), poate gasesti o firma care iti poate oferi mai multe variante, rescriere intr-un alt limbaj, continuarea celei curente, sa-ti faca estimari. Cred ca si in RO/Bucuresti poti gasi echipe care lucreaza cu mai multe limbaje si pot face recomandari asupra unuia sau altuia (cu argumente), le poti verifica dupa clienti, proiecte, etc … Cat timp stam in casa din cauza covid-ului, poti cerceta putin online, poti da cateva telefoane sa intrebi, cateva informatii in plus nu strica niciodata :thinking:

Eu cred că, în 2020, există mai mulți oameni care cred că Soarele se mișcă în jurul Pământului decât cei care au dezactivat javascript în browser. Și de unii și de alții mă lipsesc liniștit.

5 Likes

Tocmai ti-ai pierdut cam 50% (daca nu mai multi) din potentialii clienti :slight_smile:

2 Likes

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.