Aplicatie android / ios

Salut,

Am nevoie de un developer pt o aplicatie in android & IOS. Voi avea nevoie de urmatoarele pagini create in app:

  • overview - un calendar cu programarile
  • appointments - o lista cu programarile
  • video - o lista cu video-urile
  • forms- o lista cu pdf-urile completate de catre user
  • signed forms - o lista cu pdf-urile semnate de catre user
  • referrals - o lista cu prietenii pe care ii invita

Toate paginile enumerate mai sus vor prelua informatiile dintr-un json pe care il voi pune la dispozitie, iar parametrul pt request va fi user id.

Pasii pe care ii va avea aplicatia cand va fi instalata pe device vor fi urmatorii:

  • Va aparea o pagina care va cere un cod de acces - acest cod de acces este de fapt un ID al tenant-ului din aplicatia web. Userul care va adauga un cod de acces valid, se va asocia la acel tenant.
  • va aparea pagina de login si apoi userul va putea accesa paginile enumerate mai sus.

O alta functionalitate care este foarte importanta, este setarea prezentei userului la office. Folosind un scaner ACS ACR1252U care va functiona ca emulator tag NFC, se va scana telefonul cu NFC, iar aplicatia trebuie sa trimita un mesaj ndef cu id-ul userului.

Pt eventualele intrebari, nu ezitati sa ma intrebati, va voi raspunde ca sa fie task-ul cat mai clar inca de la inceput :slight_smile:

2 Likes

cool, unul din putinele ad-uri cat de cat clare, multi noroc, cred ca mai bine sa specifici daca vrei un cod common intre applicatii sau fiecare nativa pe platforma, pt the former, applicatia nu cred ca o sa arate foarte nativ.

1 Like

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.