Bulgaria Web Summit - 7-8 aprilie 2017

Salut,

Ati fi interesati ca sa participati la Bulgaria Web Summit? Evenimentul va avea loc in Sofia pe 7-8 aprilie (vineri si sambata) iar daca facem pre-register zic ei ca prindem cel mai bun pret. Nu mi-e clar pana acum cam care ar fi scorul insa tinand cont ca e Bulgaria ma astept sa fie undeva la 50 de euro.

Partea buna pentru cei care lucram la firme e ca ne-ar trebui o singura zi libera. Daca plecam de joi seara in vreo 5 ore (putem chiar si in 4) am ajunge in Sofia.

2 Likes

Salut,
Linkul correct este https://bulgariawebsummit.com :slight_smile:

1 Like

Corect, merci, l-am updatat acum. Mi-a ramas in copy cel de pe 2016 :smiley:

@beng Pune-mă pe lista de înscriere. Mulțumesc.

@Costi Va trebui sa te inscrii tu cu adresa ta de email ca sa te anunte cand se pot lua biletele.

Ok, să vină noutățile :smiley:

@Costi, au aparut si primele preturi pentru early book iar pentru ambele zile (vineri si sambata) costul se ridica la 36 de euro. Daca incercati un transfer bancar asa cum am facut eu o sa va coste 47 de euro cu tot cu taxele pentru transferul intr-o banca din estonia (se pare ca nu au un cont de EUR in BG).

1 Like

Doar saptămâna care vine îmi iau bilet pentru că atunci îmi intră banii de salariu.

Am cumpărat acum biletul pentru ambele zile (de pe link ul din email cu early booking) și mi-a luat de pe card 36 de euro. M-aș bucura să fim mai mulți români la conferință…

Din ce spunea Bogo prin alte parti, datile trecute au venit ceva romani la evenimentul din Sofia.
@bgwebsummit, exista si vreo comunitate virtuala in site-ul tau prin care putem vedea si ceilalti participanti la summit din tara noastra? La devtalks parca am avut asa ceva.