Caut asociere cu web developer - pt StartUp

Fost publicitar si consilier de marketing, de meserie arhitect cu drept de semnatura, independent de 15 ani, cu experienta in managementul si dezvoltarea mai multor SRL-uri, caut pt ascoiere in vederea infiintarii unei SRL noua, Web Developer sau orice alta forma de programator cu experienta, in principal pt mediul online, cat mai complet (web site, apps, baze de date, etc). DAR FOARTE IMPORTANT caut pe cineva FOARTE SERIOS, cu care sa construiesc ceva pe termen lung.
Pt inceput, pot sustine personal activitatea, pot plati un salariu, cheltuieli de intretinere, echipamente IT (pe care le am deja - majoritatea apple dar mai putem bugeta si extra);
Daca exista doritori din alta localitate decat Bucuresti, pt relocare, o sa pot sustine si chiria.
Am in minte cateva proiecte viabile pe care sa le derulam, iar din relatiile acumulate in 20 ani ca arhitect si consultanat de marketing, am deja contractori;
Pt ca este o asociere, eu voi fi responsabil cu copywrite-ul, design-ul / vizualul, project management, marketarea, vanzarea si contractarea, strategia financiara si managementul general;
Vom incerca atragerea de fonduri europene, unde deja am experienta.
Mai multe despre mine puteti gasi pe: www.martinez.ro

3 Likes

salut, da-mi un semn pe skype: angel.petrescu sau ym: angel_petrescu. o zi buna.

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.