Caut colegi pe React/Java/Python/Go/NodeJS/QA Automation

Sunt in cautare de noi colegi/colege in Cluj, in special ‘lead’ sau ‘senior’ pe react/frontend, dar caut si oameni care stiu bine react si frontend dar n-ar conduce o echipa sau ar mai dori sa invete si sa lucreze la un proiect serios.

Job-urile sunt full-time, cu react, nodejs si java se va lucra cu o multinationala care dezvolta o solutie de planificare inovativa pentru clienti precum Deloitte, Coca-Cola, pwc, vodafone, Sonos, RSA, AxA, Booking, DocuSign, HP, vmware… Dar nu va speriati, nu suntem o corporatie.

Proiectele noastre necesita un code coverage cat mai mare, teste automate, CI/CD (lucram exclusiv cu git), documentatie, code review la fiecare pull request, pair programming/mobbing, standarde ISO/GDPR, infastructura pe Google Cloud/Amazon AWS cu kubernetes/docker si se pune accent pe munca in echipa. Fiecare echipa are scrum master si delivery manager.

Beneficii precum asigurare privata, bucatarie/snack-uri/cafea/fructe, se deconteaza o suma pentru sport/miscare (nu 7card ci orice bon de la abonament/decathlon etc.), zile libere (24+) si bonusuri in functie de vechime si performanta, un sistem bine pus la punct de evaluare competente si performanta, salariu negociabil la nivelul salariilor din Cluj-Napoca in functie de experienta anterioara. Program flexibil, se poate lucra de acasa in functie de echipa.

Sediul este in Cluj-Napoca, cartierul Grigorescu, langa Somes. (cladire noua si moderna, avem parcare, se gasesc locuri si in apropriere sau se poate ajunge usor cu 44, 30, 27, 28L, respectiv cu trotineta/bicicleta - ideal pentru cei din Baciu/Floresti)

Alte posturi disponibile: (majoritatea mid sau cu experienta)

  1. QA Automation (Java sau JS/TypeScript)
  2. Java backend (Spring/microservicii)
  3. NodeJS backend (websockets/microservicii)
  4. Senior Python (scraping si AI)
  5. Go developer (backend cu microservicii)

Cautam destul de multi oameni, daca va intereseaza va rog sa imi scrieti.
(Ideea ar fi sa va recomand eu, stiu ca puteti cauta pe Google despre ce firma e vorba (Zenitech), dar e mai bine si pentru voi si pentru mine :money_mouth_face:, oricum raman dator cel putin cu o bere daca va angajeaza)

2 Likes

Salut! Mă interesează. Cum luăm legătura?

Mesaj privat cu un profil de linkedin/github etc. si ce post te intereseaza ar fi util, ideea e sa te recomand eu.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.