Caut developer Laravel (un post) și JS/React/Vue(un post)

Salutare,

Caut un front-end developer (poti fi si junior, dar cu o minima experienta de HTML/CSS si intelegere buna de JS). Vom lucra foarte mult cu React si Vue in urmatoarea perioada.

Detalii job

• Tip: Full-time
  • Experienta: 1-2 ani

Si un back-end developer (poti fi si junior, sa fi lucrat cu Laravel cel putin 1-2 ani). Daca stii si un framework JS (Vue, React) cu atat mai bine.

Detalii job

• Tip: Full-time
  • Experienta: 1-2 ani

Daca esti interesat iti pot oferi mai multe detalii pe office@webpixels.io

Tare anuntul.

Scuze ca-ti stric postul, dar si sa vad toata ziua prostii de genul asta, in conditiile in care numai in Bucuresti si Cluj sunt vreo suta de mii de joburi la 3000 euro bucata, nu e ok.

2 Likes

Un programator nu cred ca poate face intr-un an, doi asta “In depth knowledge of object-oriented PHP and Laravel 5 PHP Framework”… zic si eu.

Sincer, am incercat, dar nu am reusit sa gasesc utilitatea mesajului tau. Si nu inteleg de ce ti-ai pierde toata ziua citind asemena prostii, cand sunt atea alte topicuri care te-ar putea interesa. Just sayin’ …

2 Likes

Work hard, play hard buddy. Nimic nu e imposibil. Si nici nu a fost trecut ca “mandatory”. Asa, ca daca le ai pe restul, dar inca simti ca mai ai de invatat, nu e nimic.