Caut developer pentru un proiect

Salutare tuturor,

Sper sa fi postat in sectiunea care trebuie, ce ma intereseaza pe mine este cineva cine poate sa-mi faca o platforma online pentru gestionare clienti. Tin sa precizez ca este vorba de o companie ce se ocupa cu vanzarea de sisteme POS (point of sale) atat software cat si hardware in domeniu retail si hospitality. As vrea sa detin o baza de date cu toti clientii si in acelasi timp deoare noi oferim si suport tehnic(remote) sa avem in sectiunea clientului exact toate device-urile ce le-am montat la care sa le asociem in parte cate un “service tag” si apoi dupa acel service tag sa stim exact despre ce device este vorba sa putem actiona direct asupra lui. Dupa acest service tag sa fie date detalii gen ip, user,password si diverse informatii.

Sper ca m-am facut destul de inteles… daca totusi aveti nelamuriri ar fi ok sa vorbim direct la telefon.

Multumesc frumos
Cu respect,
Alex

1 Like

Salut,

Absolut toate cerintele tale pot fi indeplinite de un CRM intr-o varianta cloud cat se poate de ieftina, simpla si necustomizata.

  • Management clienti
  • Portofoliu produse
  • Servisare produse (inclusiv field/remote)

Deci, de ce nu alegi CRM?

Salut Alexandru,

Sincer vreau ceva personalizat si privat. Sincer sa fiu nu prea am avut timp sa testez solutiile CRM ce sunt free. Ai avea o recomandare? Multumesc

Salut

eu cu asta ma ocup
putem sa ne auzim la un telefon?
0765.468.714

George

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.