Caut loc de muncă (part time / weekends)

Salutare tuturor. Scriu acest topic cu speranța că există o șanșă pentru un job part time (2 ore, 4 ore sau pe weekends). Aș fi disponibil să lucrez la diverse proiecte care au la bază platforma Wordpress și nu numai.

În anul 2020 am terminat facultatea de Inginerie Electrică și Tehnologia Informației, specializarea Calculatoare din Oradea.
În timpul facultații, am fost selectat în cadrul unor internshipuri, iar mai apoi am lucrat ca ajutor de programator.

Sunt familiarizat cu limbajul de marcare HTML, CSS, Javascript, Bootstrap, PHP, CMS-ul Wordpress, FTP, GIT, GITHUB si momentan învăț Reactjs.

În momentul de față lucrez ca inginer pe partea de mentenanță (8 ore / zi) în cadrul unei companii naționale, iar timpul îmi permite să studiez în continuare pentru a nu rămâne plafonat.

În cadrul locului de muncă actual studiez Ladder programming și programarea PLC-urilor de la Siemens.

Aș dorii din partea membrilor acestei comunitați să îmi lase o părere sau un mesaj privat dacă ar exista o mică șanșă pentru aplicarea la un astfel de job.