Caut programator PHP pentru un proiect/website

Am nevoie un programator PHP cu care sa fac un director de firme / (sau hoteluri) simplist format din cateva pagini: index, lista de afisare, pagina prezentare firma si o zona de administrare (fara filtrare sortare etc) . Eu sunt din Bucuresti asa ca ne putem intalni daca e nevoie, dar eu cred ca ne descurcam remote

  • Tipul Colaborare (freelance petru un website, lucru doar pt un proiect);
  • Remote ; (putem lucra/discuta si seara sau in weekend)
  • Cunostinte: PHP standard si cunostinte Bootstrap, ceva CSS, cunostinte minime SEO. Codul va fi scris in PHP fara alte framework-uri sau CMS-uri. Avem deja cumparata tema de html/css si designul bazei de date il facem impreuna(in mare parte noi) pt ca stim ce entitati o sa avem acolo . In mare se va citi din baza de date Maria Db si se va afisa in interfata sau se va insera. Va fi si o zona de administrare unde putem sa folosim si alte framework-uri pentru rapiditate in dezvoltare sau scripturi free de pe internet

Pentru detalii putem discuta pe adresa aderpsoft @ gmail.com (!!! am introdus in email spatii la @ inainte si dupa) sau telefonic la nr 0770344187 (in oricezi pana in ora 21:30)

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.