Caut un partener pentru aplicatie trading

Caut un paretner cu ceva experienta pe pietele financiare sa facem o aplicatie cu inteligenta artificiala pentru asta , eu am ceva module pe care as putea sa le folosesc, si altele care o sa urmeze.
Daca este cineva interesat sa discutam pe tema asta la inceput ca o problematica de research mailul meu este : [email protected]
Multumesc,
Alexandru

2 Likes

Nu îți trebuie nimic mai avansat, auto traderul din Metatrader merge foarte bine. Piata este total controlata si in general câștigul maxim e de 10% pe termen lung, puțin mai mult daca ai capital de un milion sau mai mult.

E adevarat ca poti sa faci trade-uri de risc foarte mare dar e prea imprevizibil chiar si cu inteligenta artificiala.

Faci mai multi bani daca faci pariuri online bazate pe profilul jucatorilor din ultimele 3 jocuri si salariul public al jucatorului la echipe mai mici. Problema e ca daca prinzi aproape fiecare bet corect 100% iti iei ban.

1 Like

chiar m ai facut curios aici. chiar cu pariurile ma ocup.
despre ce sport vorbesti?
ce intelegi prin profilul jucatorillor?
la ce case joci, daca iti iei ban? doar astea proaste iti dau ban. sunt foarte multe la care poti juca zeci de mii de euro, castigi dar nu iti iei ban.