Coloborare Echipa Freelanceri

Salut, impreuna cu cativa prieteni dorim sa oferim servicii de tip freelancer ca si dezvoltatori web, suntem 3 programatori la numar specializati pe Php,Javascript si MySql(evental si alte tipuri de SQL), toti 3 suntem
fullstack,

Disponibilitate :
vor fi 2 insi pe zi cate 2h cel putin, dupa ora 19:00. minim 35h/saptamana
Se va lucra cu git in asa fel incat sa putem lucra “pe schimburi”.
Ca si framework-uri am lucrat cu : Kohana, Laravel, Symphony, Angular, React.
Ca si Cms-uri : WordPress, Drupal, OpenCart.
Avem pe cineva care se ocupa de partea grafica, psd-uri, logouri, bannere,etc.
Toti programatori au semnat NDA,sunt 2 site uri mai complexe in lucru care vor fi online curand.
Se ofera task-uri de tip monstra , task uri care se fac intr-o ora,doua iar daca clientului nu ii place nu e obligat sa plateasca :).

5 Likes

Am un site de vanzari incaltaminte si as dori sa-l imbunatatesc si sa-l optimizezEste realizat in prestashop.0744599975

salut Marian,

caut sa dezvolt module de shipping pt. reteua noastra PostaPanduri.ro pt. mai multe platforme de shopping cart:

  • woocommerce;
  • prestashop;
  • opencart;
  • magento.

te intereseaza sa colaboram?

Imi pare sincer rau, oferta nu mai este valabila.

Îți înțeleg nevoia de oameni, dar te rog să nu reînviem discuții vechi de câteva luni. Anunțul în #marketplace:oferte-de-munca ar trebui să fie suficient :wink:

2 Likes

Oferta redevine din nou valabila , am fi 2 persoane de data asta , specializate pe Wordpress si Laravel(vue in special), ca si limbaj de baza ar fi php si javascript.
Momentant mai invat Symfony…(insa poate peste ceva luni).

Task-urile gen html,css,sass, from psd to code sunt deja incluse.
Din pacate portofoliul e in progress, insa se ofera monstre gen primul task e gratis daca nu dureaza prea mult.

Hello,

We can be interested in your services…
Where are you located?

Best,
Cedric