DevForum Constanța Meet - 25 August 2018, ora 18:00

În discuțiile de mai jos s-a stabilit că toți ar vrea în august. Rămâne să stabilim și o dată ceva mai exactă.

Ce ziceți? Cine se bagă? :slight_smile:

În anii trecuți printre cei prezenți au fost: @andySF @andreitelteu @Cristi_Nebunu @stefanz @alexpaul @LevelCoding @oriceon @navaru doar să numesc câțiva (cu ocazia asta am observat că aceștia nu prea au mai fost activi pe forum; probabil i-am speriat?! :crazy_face:)

10 Likes

Nu m-a speriat nimeni :). Doar ca nu prea am cu ce sa contribui pentru ca majoritatea chestiunilor care le fac nu sunt foarte avansate din punct de vedere al programarii.

Imi place forumul asta chiar daca sunt mai lurker de obicei ;).

Suna bine un meetup, atata timp cat nu e in prima saptamana din Iulie sau 14-20 August mi-ar placea si mie sa ne vedem.

1 Like

La fel ca @alexpaul si in cazul meu, mostly inactive, mostly lurker, but soon-to-be contributor :slight_smile:

Eu mai trebuie sa zic ceva ?

In weeknd este bine, cel putin pt mine :slight_smile:

Prezent! :smiley:

2 Likes

Poate anul ăsta reușesc să ajung și eu, dacă nu se suprapune iar cu concediul.

2 Likes

Acum nu vreau să fiu lupul moralist, dar știți că forumul supraviețuiește strict prin discuțiile purtate aici, nu prin vizitatori, da? :smiley:

Păi tocmai de aia am deschis subiectul de acum, să avem timp să ne organizăm :slight_smile:

Eu trag spre sfârșitul lui august, acum… cum vreți și voi. Comunitatea decide.

2 Likes

Bine punctat. :smiley: Sfârșitul lui august sună bine (concediul se termina pe 16). Să vedem ce zice și restul lumii.

1 Like

Hmmm… Nu cred ca am ceva planificat la sf lui august :slight_smile:

Poate mai tarziu, un poll cu posibile date ar fi bun.

Point taken! Voi incepe sa fiu mai constient in a contribui acolo unde simt ca am cu ce.

Woof, woof :sweat_smile:

2 Likes

Mno, nu sunt cel mai mare fan socializare, dar am fost anul trecut si a fost dragut. O sa onorez cu prezenta in caz ca data aleasa e una ok pentru mine :smiley:

Sfarsitul lui august cred ca ar merge si pentru mine :slight_smile:

După 10 August e perfect. Vin și euuuuuuu

Hei, august suna bine. Poate apar si eu - ar fi prima data cand merg la o intalnire de genul si sunt curios cum e. Sigur, impostor syndrome o sa-mi dea bice dar na, ce sa-i faci. :))

1 Like

Vin si eu dupa jumatatea lunii oriunde o fi :smiley:

Eu sper sa fie sambata.

O sa incerc sa ajung …

1 Like

Unde va fi meetup-ul?

În Constanța. Stabilim în ultima săptămână mai exact :slight_smile:

2 Likes