DevTalks Bucuresti, 8 iunie 2017

salutare,

oare cu cine ma vad la DevTalks peste cateva zile?
din ce stiu pana acum o sa fie @Felix_Manea
haideti sa ne vedem la o bere, la o poveste tehnica, etc

1 Like

O sa am un workshop How I learned JavaScript/TypeScript by making and playing a HTML5 game.
Probabil dupa o sa particip la niste prezentari care ma intereseaza. See you around!

1 Like

Perfect, eu voi fi ultima la DevOps track. Cea mai ingrata sarcina, cea mai putina distractie. See you there!

1 Like

Ceva streaming de la DevTalks, am gasit ceva pe Twitter dar nu e concludent.
Probabil daca e pe banii nu e streaming live, dar macar dupa ar putea pune ceva pe net.

2 Likes

A fost cel mai greu speech de pana acum. 17:45 nu e cea mai buna ora de vorbit chestiuni tehnice, mai ales din perspectiva audientei care, atata cata mai e, e obosita.

Mersi inca o data @redecs pentru ajutorul tehnic ce a permis totusi sa livram slide-urile.

@adavidoaiei au avut live pe site, dar nu cred ca inregistrarile vor fi publice.

@tekkie cu placere! :smiley:

1 Like

Poate vor fi totuși publice. Am fost și eu dar am pierdut ultimul sfert al zilei, mi-ar părea rău

3 Likes

Hello, prezentarile le puteti gasi pe canalul de youtube DevTalks:

Enjoy!

5 Likes

Multumim :slight_smile:

Sunt singurul căruia i se pare anormal faptul că prezentările sunt la liber în condițiile în care conferința a fost pe bani? Și nu, argumente de genul „păi la conferință poți face networking” nu sunt valide din punctul meu de vedere.