DevTalks București: 8 Iunie 2018 (și cinci bilete gratuite)

Concurs

Avem o săptămână să decidem cui dăm câte unul dintre cele cinci bilete puse la dispoziție de organizatorii DevTalks. La concursurile din trecut premiul s-a acordat celor ce au strâns cele mai multe :+1: într-o perioadă și a mers bine. Pentru că lumea e în vacanță și timpul e scurt, voi lua în considerare și participarea la discuții. Spor!


http://www.devtalks.ro/bucharest/

A fost atât de bine promovat încât am aflat azi că pe 16 mai a fost și în Cluj :slight_smile:


Discuțiile din anii trecuți:

1 Like

Am să trec și eu pe la repriza de la București.

1 Like

Am fost anul trecut pentru ca am castigat un voucher pe hipo.ro.
A fost nasol. Multa gargara, multa lauda, nimic concret.
Mi-a placut doar prezentarea lui Douglas Crockford.
Succes anul asta.

2 Likes

inseamna ca n-ai fost la a mea, hihi

f modest si intelept Douglas, m-a impresionat mult pt ca am venit impreuna de la arroport si am conversat mai mult la speaker dinner (deci pt mine e un tip extraordinar atat pe scrna cat si in afara ei)

Am si anul trecut la Bucuresti si as vrea sa merg si anul asta. Daca sunt doritori din Constanta…

Din pacate, nu am vazut prezentarea ta.
Mi-ai starnit curiozitatea.

1 Like

Pentru un Junior ca si mine evenimentele astea sunt chiar interesante. Anul trecut am cunoscut si ceva persoane ce mi-au fost utile pe cateva proiecte. Anul acesta nu am apucat sa imi fac rost de invitatie si e cam tarziu sa cer de la munca acces …

5 Likes

FYI așa arată topul de like-uri primite:

Diseară vă spun cine primește invitații :slight_smile:

1 Like

@Cosmin_Popescu @mirceaciu @tekkie @florin.fratica și @horia141 au strâns cele mai multe :+1: în ultima săptămână, deci primesc câte o invitație :slight_smile: .

Aștept PM cu datele cerute aici (presupun că se face badge => ar trebui date reale introduse).

Dacă sunteți printre câștigători și știți că nu puteți ajunge lăsați un mesaj aici.

1 Like

Parca am mai castigat odata un concurs si nu am putut sa ma folosesc de invitatie. Dar de data asta am sa fiu la conferinta multumita angajatorului. Asa ca poti trimite spre yox64. Ne vedem acolo!

1 Like

@yox64 dacă poți ajune, aștept datele tale :slight_smile:

1 Like

Din pacate eu sunt pe drum din Berlin spre A’dam pentru conferintele PHP nationale.
Ii urez spor la conferinta urmatorului de pe lista.

@isti37 @peacemaker ?


Cred că trebuie să punem la punct un sistem mai eficient de acordare a premiilor :smiley: :smiley:

2 Likes

As fi venit cu cea mai mare placere, dar din pacate chiar nu am cum.

Oricum, multumesc mult :slight_smile:

Pentru că nu vor invitațiile nici cei mai sus menționați: primii doi care îmi trimit informațiile primesc invitațiile: @florinmatinca @kilogrammer @Aysun @serbanghita @Andrei8843 @Cristi_Nebunu

(Mâine este evenimentul, de unde și nerăbdarea mea de a scăpa de invitații :smiley: )

Eu sunt din Cluj :slight_smile:
In plus nu vad nimic foarte interesant.

In orice alte circumstante m-as fi bagat, dar de data asta nici eu nu ma incadrez, sunt plecat din Bucuresti cateva zile.

Mersi mult pentru invitatie, dar nu reusesc sa ajung …

Nu doresc nici eu, multumesc. Poate ca deja in punctul asta ar fi ok free for all, first come first served.

1 Like