Don’t miss the JetBrains Friendship Day special offer — 50% off any JetBrains IDE

Dacă sunt doritori: pentru următoarele 30 de ore, toate produsele JetBrains au 50% discount. Steluța zice că discountul este pentru:

*Personal, annual plans

Și mai e și asta:

If your current subscription ends in less than 12 months, you can use this special offer and add another year to your subscription at 50% off the original 1st year price. So, you win even if it’s your 3rd year!

7 Likes

interesant dar desi platesc de mai putin de 3 ani (vreo 2 as zice) primesc:
You already have PhpStorm license.

Beton, cumpărat. Merci!

Pentru PhpStorm parcă aveau o variantă de extended license, valabilă pentru totdeauna, dar s-ar putea sa fie parțial incorectă informația. Am o licență cumpărată acum câțiva ani și încă e valabilă.

Se numeste perpetual license. Practic daca ai cumpara licenta la versiunea X.X.X atunci poti folosi versiunea aia fara a face update si fara a mai plati altceva. Ai update-uri doar de bugfix dar nu de featuri noi. See here

1 Like

Pe mine ma lasa sa cumpar chiar daca am contul de 5 ani, doar ca discountul nu e doar vreo 50 de centi in cazul meu. (148.5 vs 149 eur la renew in febraruarie 2018).
Licenta perpetua primeste orice a platit abonamentu 1an si include o versiune mai veche a IDE-ului.

Dai renew license din cont si merge.

Merci frumos.

Uau, frumos, danke!