Frontend Masters Group Buy - mai 2020

image

Locuri disponibile: 2/10

Oamenii au cerut, deci facem. Regulile sunt aceleași, 10 oameni, primii veniți, primii serviți. Pentru că nu vreau să rămână bani blocați aiurea, impunem un soi de deadline: dacă nu se strâng 10 oameni până 1 iunie, se face refund.

În acest moment nu este nici o promoție, am plăti prețul întreg, dar chiar și-așa, înseamnă ~$200 în loc de $400, cât ar costa în mod normal. Este cont de echipă, unde fiecare membru va avea contul lui, deci nu există riscul să rămâi pe afară sau mai știu eu ce alte minuni.

Când faceți plata, specificați numele și mail-ul pe care vreți contul, indiferent dacă sunt aceleași sau dacă aveți deja cont în acest moment. Plata o faceți aici (include și comisionul Paypal).

9/10 :slight_smile:

1 Like

Mai e loc?

Scrie mare, sus:

:slight_smile:

Am văzut dar am întrebat pentru că nu ştiam cât de repede se mişcă lumea şi nu ştiam dacă e limită de 10 sau pot fi mai mulţi.
E făcută treaba, ţi-am dat pe PayPal!

1 Like

Am trimis si eu.

Salut, s-au ocupat toate locurile?

Încerc să actualizez locurile disponibile in timp real, deci nu s-au ocupat :slight_smile:

(Chiar dacă s-ar ocupa fără să actualizez, se dau banii înapoi)

1 Like

Am trimis si eu :slight_smile:

Scrie ca sunt 6/10 - dar pare ca se depasisera locurile din comentarii. S-a intrat in tura 2 sau ? @iamntz

Nu cred că înțeleg întrebarea.

Numărul de sus îl pun în funcție de câți au trimis în paypal, nu de câți au comentat.

Sorry, am citit invers.
Credeam ca s-a ajuns la 9/10 ocupate si nu avea sens de ce acum sunt 6/10.

:))

My bad

1 Like

Cum am putea face mai vizibila aceasta initiativa? Momentan, in ritmul actual, nu cred ca ne vom strange 10 doritori pana pe 1 iunie.

spam share în stânga și în dreapta!

Oh, ce greu am vazut notificarea. Ma bag si eu.

Am trimis!