Frontend Masters Group Buy- Save 38% by Upgrading to a Yearly Membership

frontend-masters
devforum-group-buy
(Ionuț Staicu) #1

Dacă este cineva interesat de un group buy (150$ în loc de 290$) trimiteți aici până duminică, 14 aprilie. Adăugați o notă în care menționați adresa de mail pe care vreți contul, chiar dacă este aceeași cu cea de paypal.

NU MAI SUNT LOCURI

Dacă nu se strâng zece oameni, se face refund.

Pentru a se evita confuziile: fiecare participant la group buy va primi un cont personal cu care se vor autentifica pe frontendmasters. Nu este cont comun, nu este vreun folder shared pe dropbox sau alte minuni de genul.

3 Likes

IT-drept pasiune
(Cosmin) #2

Mi-a sarit in ochi cuvantul “upgrading”. Sa inteleg ca e nevoie sa ai deja un abonament?

0 Likes

(Ionuț Staicu) #3

Nu este nevoie de alt abonament.

0 Likes

(Ionuț Staicu) fixat la nivel global #4
0 Likes

(Ciprian Tepes) #5

Ionuț, pune alt titlu, să înțeleagă lumea mai bine, gen group buy. Eu sunt interesat.

1 Like

Salut, mă înscriu și eu.

1 Like

(Valentin) #7

Salutare. Ma tenteaza si pe mine sa ma bag dar as dori un sfat din partea voastra. Pentru un incepator (aproape de 0) pasionat merita investitia? Din ce am vazut pe site sunt si cursuri de baza dar se preteaza pentru mine?

Multumesc anticipat

0 Likes

(Cosmin) #8

Merita. Daca esti incepator vezi Beginner Learning Path.

1 Like

(Valentin) #9

Mersi Cosmin. M-am uitat si eu un pic acolo la primul Preview si parea ca e ce trebuie.

0 Likes

Daca am deja abonament lunar, se poate face upgrade prin group buy?

0 Likes

(Ionuț Staicu) #11

Întreb și revin cu un răspuns.

1 Like

(Valentin) #12

Am facut si eu plata. Multumesc

1 Like

Si eu sunt interesat… Frontendmasters mi se pare mult peste Pluralsight, Udemy, Packt, etc. Desi numarul cursurilor nu este foarte mare, calitatea este la cel mai inalt nivel.

0 Likes

(Ionuț Staicu) #14

@Razvan_C cu tine și cu @cipriantepes ar fi cinci participanți :slight_smile:

Încă puțin și s-au strâns.

0 Likes

Sunt ok cursurile, bine structurate, acoperă topic-uri interesante și sunt actualizate. Am aruncat un ochi luna asta cu un abonament individual, și eu spun că merită :slightly_smiling_face:

0 Likes

(Ciprian Tepes) #16

Am trimis si eu. Mulțumesc frumos, Ionuț, pentru inițiativă.

1 Like

(Paul Dan) #17

Am trimis și eu. Mulțumesc.

1 Like

(Alexandru Daniel) #18

Am trimis si eu . :slight_smile:

1 Like

(Ionuț Staicu) #19

Mai este disponibil un singur loc!

0 Likes

(cosmos) #20

Am trimis !