Java Developer on a complex application

Salut!

Căutăm un Java Developer pentru un proiect pe JavaFX/JRebirth la unul dintre partenerii noștri.

Compania este prezentă de peste 30 de ani și are sedii în 10+ locații din Europa. Anul trecut au început să-și construiască o nouă echipă de development și în Cluj. De atunci împreună am reușit să construim o echipă faină (10+ membri) cu specialiști pe diverse tehnologii.

Acum doresc un coleg care să aibă experiență cu JavaFX măcar pe un proiect în producție. Persoana respectivă va putea avea aport major în dezvoltarea continuă a unei aplicații mari și complexe.

JD aici: https://www.humandirect.eu/jobs/cluj-napoca/2020-10/java-fx-spring-developer

Aștept mesajele voastre pe [email protected] pentru a vă putea da mai multe detalii.

1 Like

Cum adica Java cu Vue ??

@alexjorj probabil se refera la partea de web unde au java cu spring sau spring boot pe backend.

@rekaillyes, JavaFX nu este pe web, ci este pt aplicatii pe desktop.

Am greșit eu titlul postării, mulțumesc că m-ai atenționat.

Avem și un rol de Full Stack Java Developer, acolo s-ar folosi Vue.js pe front-end.

Am greșit eu la titlul postării, încă nu am detalii despre proiectul pe care s-ar lucra, dar am văzut și eu că JavaFX se folosește pentru dezvoltarea soluțiilor desktop. M-ar face plăcere să discut cu persoanele interesate să lucreze cu această tehnologie acum, aștept mesajul vostru în cazul în care știți pe cineva.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.