Full-stack Software Engineers wanted || Scala/Java/Node.js

Un partener de al nostru, care dezvoltă cea mai folosită platformă e-commerce pentru vânzare/cumpărare autovehicule și produse aferente, caută acum Software Engineers, care să lucreze full-stack pe produsul lor.

• Tipul Colaborare: full-time, în regim de angajat (contract individual de muncă)
  • Colaborare remote
  • Este necesar minim 3 ani experiență cu una din următoarele tehnologii: Scala, Java sau Node.js
  • Nice to have: experiență cu JavaScript/React
  • Job descriptions aici
  • Buget: până în 75000 Euro Brut anual în funcție și de performanțele din cadrul interviului tehnic
  • Aplică direct pe oricare dintre roluri sau contactează-mă pe adresa [email protected]

Există mai multe poziții deschise pe aceste roluri compania fiind într-o perioadă de hyper growth.

Provocările tehnice sunt garantate (prezență în 18 țări diferite, milioane de requesturi zilnic, peste 30 milioane de useri lunar, 43000+ parteneri), au mai multe proiecte în cadrul aplicației, fiecare regiune venind cu cerințele lui specifice.

Trimit mai multe detalii despre rol cu mare drag celor interesați :slight_smile:

5 Likes

Se incadreaza firma la scutire de impozit? (presupunand ca angajatul ar indeplini cerintele)

Am adresat întrebarea colegilor mei care au această informație. Revin ASAP.

Revin cu un update. Angajarea se face printr-un 3rd party clientul neavând o entitate legală în România. Încă nu știm cine va fi acea companie, dar e foarte probabil să se încadreze la scutire de impozit. În lumina acestor informații, dacă ar fi de interes rolul, eu pot cu mare drag să revin cu mai multe informații și să discutăm ulterior mai pe larg.