Invata c++/c# usor

Salut! Pentru tutoriale c#/c++ recomand : https://www.youtube.com/channel/UCyWOyiTg9mEAZM17LbKIzQw
Garantam postari regulate adaptate cerintelor voastre.

*Pentru orice problema legata de aceasta postare va rog anuntati-ma si voi lua masuri!

4 Likes

+1 pt incurajare !
Dar te rog sa rezolvi cu partea audio !

1 Like

Cosmin_Popescu
http://email.devforum.ro/c/eJxNTTsOwyAUO00Yo8cvkIGhS65REQgNEvBQIDl_6VbJlmVLtr3xXMndkWg61ugmti1Kr0O40gImAf54Al53ni8kp2HKa7pTple6W86ktgBSqABLoFTIhSRz9l7bxF9jY-CvPtw96LDlWN4V69HcTS7zJOsdltZt6bH8wpkB0PH9yTam2WH-AjfKNEQ Help
Desk Junior
ianuarie 16

+1 pt incurajare !
Dar te rog sa rezolvi cu partea audio !
Mulțumesc!

problema audio chiar nu știu cum sa o rezolv. am casti earforce turtle x12
ale căror feedback Creează un efect de ecou :frowning:
Dacă ai vreo soluție eu ascult:)
Pe viitor o sa achiziționez o pereche noua:)

Peste 10-15 ani o sa te uiti la propriile tutoriale si o sa zambesti :slight_smile:

Daca ai laptop, cred ca poti sa folosesti microfonul integrat. Eu l-am mai folosit si nu mi s-a parut ca se aude rau.
Daca ai desktop, poti cauta pe Amazon sau aici un microfon. Nu trebuie sa fie scump.

In cazul tau, tu vdoar vorbesti. Exista un microfon numit microfon lavaliera. Il prinzi de bluza si il conectezi la pc

Tipul a facut un review al unor microfoane de buget. Poate le gasesti si aici sau poti sa le comanzi de pe Amazon

La tine este important sa se auda vocea clar.
:slight_smile:

1 Like

:)adevărat
Nu sunt experimentat in pedagogie:)
Sigur ratez unele lucruri dar sunt mulțumit ca totuși câtorva oameni li se
par usefull aceste tutoriale:)

Este foarte bine ca ai curajul sa te adresezi internetului. Explica ce stii tu mai bine. Te adresezi incepatorilor.

Primul curs bun de c# pe care l-am urmat a fost acesta

1 Like

Eu am urmat de pe udemy cursurile de c# intermediate și cel advanced pt oop

cool, insa sunetul lasa de dorit, asta ca sa ma exprim cu blandete :slight_smile:
daca tot faci asta, ia-ti niste casti cu microfon cat de cat decent

1 Like

Mulțumesc:slight_smile:
O sa iau in considerare varianta unui microfon
As vrea sa am video.uri cât mai de calitate întrucât acel canal face parte dintr.un proiect care vrea sa motiveze începătorii sa nu stea blocați in probleme c++ (cum se preda la școala) și sa experimenteze ceea ce înseamnă dezvoltarea unei aplicații in adv sens al cuvântului

Mulțumesc pentru blândețe:slight_smile:
Înțeleg aceasta problema și o sa se rezolve in cel mai scurt timp