Job Programator Front End

Cautam un nou coleg cu abilitati si experienta in programarea front end, care sa ne ajute sa dezvoltam site-uri functionale pentru clientii nostri.

Cerinte:

HTML, CSS, Sass, Flexbox

JavaScript (cu si fara frameworks)

Experienta de lucru cu Version Control

Competente de lucru cu Gulp, Fire, Webpack este un plus

Cunostinte de baza in PHP, Wordpress este un plus

Bune abilitati de colaborare si comunicare

Fluenta in limba engleză (scris si vorbit)

Interes continuu in intelegerea tendintelor industriei

Beneficii:

  • Lucru cu tehnologii de varf

  • Salariu competitiv

  • Posibilitate de dezvoltare a carierei

  • Ultimul model MacBook Pro 15 " cu două monitoare externe de 25"

  • Birou cu atmosfera relaxanta si prietenoasa in Piata Victoriei (1 minut de la statia de metrou)

  • Ore flexibile de lucru cu posibilitatea de a lucra remote

  • Zile flexibile de vacanta

2 Likes

Salut. Ma numesc Claudiu Radu si lucrez ca programator. Precizez ca am foarte multa experienta in domeniu.
Sunt familiar cu: php, html, css, js ( cu / fara frameworks ) si pot invata foarte repede ( din mers ) noi tehnologii sau chiar limbaje de programare.
Prefer sa lucrez remotely ( de la distanta ).
Am atasat si un CV acestui mesaj.

O zi frumoasa,
Claudiu Radu, CRG.
http://crgames.elementfx.com/

Buna :slight_smile: daca ai nevoie de cineva care sa lucreze de la biroul vostru imi poti lasa un mesaj, mersi!

Incepatori si remote acceptati?
Cunosc HTML, CSS, PHP, Wordpress, Javascript dar la un nivel entry to medium. Acum urmez un curs de Javascript Advanced ce se va desfasura pe parcursul urmatoarelor 4 luni. Imi plac ambele, atat Front End cat si Back End insa prefer intotdeauna front end.

Ce este Fire?

@devnull Cred ca se refera la fire.js. Un framework foarte obscur care, din cate stiu, nu a ajuns inca nici la stadiul de beta.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.