Mentorat basic stuff

Prin acest anunt nu vreau sa ma laud cu ceva, departe de mine acest gand. Voiam doar sa informez comunitatea acestui forum daca cunoasteti pe cineva care doreste sa invete urmatoarele din lista asta eu pot sa il ajut (gratis evident). Atat cat stiu vreau sa ajut pe cineva care doreste sa invete programare basic stuff.
Astept doritori mesaj privat sau aici. Atentie ajutorul este inclus pe o perioada minima de 2 luni de zile. Doar pentru cei care sunt la inceput.

13 Likes

salut as fi interesat de bunatatea ta :blush:

Lasa-mi mesaj.

În vin., 18 oct. 2019 la 09:20, minu via DevForum.ro [email protected] a scris:

Javascritp/jQuery basic :slight_smile:

Adauga-ma pe skype

În vin., 18 oct. 2019 la 11:53, minu via DevForum.ro [email protected] a scris:

Salutare,
m-ar interesa sprijinul tau la “Realizare Modul Wordpress basic stuff”.

pot sa te ajut dar momentan sunt ocupat cu cineva care vrea sa invete toata lista… si asta dureaza.

No problem, nu e urgent la mine si in plus, incerc sa invat de pe Youtube si cursuri online.

Uitasem partea cea mai importanta - felicitari pentru intentie. In bunul spirit romanesc, ma intreb care e mobilul acestei intentii? E vreun scop ascuns:crazy_face:?

nu e nimic ascuns, cu baiatul respectiv tocmai ce am terminat lectia 2 de Html Css in seara asta… si lectiile vor continua

@bucur: Ești mentor sau profesor? :slight_smile:

@Alexandru_Daniel: ai nevoie de mentor sau de profesor?

imi e destul de greu sa dau un raspuns clar. Cunosc bine HTML, CSS - destul de bine si la nivelul JavaScript sunt la stadiul “incepator experimentat” - citesc codul, inteleg ce vrea de cele mai multe ori, dar sunt departe de a ma numi junior developer.
Scriu continut si sunt utilizator avansat de WordPress. Cred ca mi ar prinde bine sa invat sa modific teme si pluginuri, iar oferta lui @bucur pare potrivita pentru mine.
Cred ca cineva care sa imi ofere niste directii mi ar prinde bine, adica un mentor ar fi mai potrivit.

Mentor e mult spus, mai degrabă invățăcel…

Eu nu inteleg care’i treaba cu blogul tau (http://www.bucurion.ro/), nimic din ce este acolo nu este personal. Si in footer bagi o treaba gen:

La sfârșitul fiecărei preluări trebuie să existe un link do-follow către acest blog.

Exemplu:

fals, daca te uiti la articole peste 80% sunt articole originale…

Primele 5 articole deschise de mine nu iti apartin. Probabilitatea de a gasi un articol copiat a fost de 100%. Trage singur concluzia.

1 Like

Ca si feedback la mesajul original in document scrie:

Javascritp/jQuery basic
Woordpress basic

Mi-as dori ca mentorul meu sa fie atent la detalii.
Atentia la detalii conteaza in cazul programatorilor de orice nivel.

4 Likes

Ai perfecta dreptate, am modificat mersi.