Ofertă angajare Web Developer @ Touch-Media - Constanța

Bună ziua,

Dacă ai experiență în Web Development și dorești să lucrezi alături de o echipă de programatori pentru diferite proiecte într-un mediu plăcut, și esti din Constanța, atunci ești ceea ce căutăm.

Realizăm website-uri cu un aspect estetic profesional, complet administrabile de către utilizator și optimizate pentru motoarele de căutare.
Nu folosim template-uri și orice proiect este tratat cu respect, indiferent de valoare.

Obligatoriu trebuie să știi HTML, CSS, JS și PHP.
Tehnologiile de programare și uneltele ce reprezintă un avantaj la angajare sunt: Laravel, CodeIgniter, GIT, Cordova, AngularJS, jQuery.

Tipul de colaborare este full-time. (local, non-remote)
Pentru mai multe detalii trimite un email la adresa [email protected].

Site: Touch-Media.ro

Poate că ar fi o idee bună să mentionezi și postul disponibil…

Eu am înțeles că aveți nevoie de cineva care ar fi bine sa știe html, css, js, etc. Dar nu am înțeles ce anume ar trebui să știe :slight_smile:

2 Likes

Bitdefender a blocat această pagină
Această pagină este blocată de către filtrul Antiphishing Bitdefender.

Am vazut anuntul si pe linkedin si cautau senior frontend developer.

Scuzați offtopicul (nu aș face un thread doar pentru o întrebare), dar de ce sunt majoritatea ofertelor de pe devforum.ro pentru locuri de muncă în Constanța? S-a dezvoltat foarte tare piața acolo? E site-ul acesta mai popular în Constanța? Recency bias? :slight_smile:

1 Like

Ți se pare.

Dacă te uiți pe https://devforum.ro/c/marketplace/oferte-de-munca ai să vezi că sunt alte orașe în frunte, nicidecum Constanța.

1 Like

Cred că doar ți se pare. Aș putea spune că sunt foarte puține anunțuri din Constanța…

1 Like

‘Website-uri pentru mobil’ scris mare in prima pagina si totusi site-ul vostru nu este responsive.

1 Like

Postul disponibil este de programator web, credeam că nu mai este nevoie să specific. (actualizez acum postul)

@Mycr0: Websiteul nostru de prezentare este destul de vechi. Urmează să lansăm noua versiune a siteului cât mai curând (+responsive).

1 Like

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.