🔥 Oferte Black Friday 2019

Dacă faceți cumpărături și vreți să ajutați DevForum, o puteți face folosind link-urile de mai jos. Dacă nu… nu :smiley:

Hardware

Software

  • Elementor - dacă vreți să faceți site-uri rapide în WP, îl recomand cu două mâini. Până la 30% discount. Reducerile țin de pe 24 noiembrie până pe 3 decembrie.

Hosting

  • Chroot are pe 29 noiembrie reduceri de până la 90% la orice. În anii trecuți au avut vps-uri la 4-5€/an, recurent (adică dacă l-ai luat cu 5€/an, plătești atât până anulezi contul). Dacă nu îl luați pentru producție, măcar pentru dev tot merită :slight_smile:
  • Cloudify are 50% bonus la depunerile de credit (toată săptămâna)

actualizez dacă e cazul

Nu uitați să lăsați un comentariu cu ce v-ați luat și dacă ați fost mulțumiți de discount!

3 Likes

*glumeam, sigur, e ok ca ai si pcgarage :wink:

Numai pentru Black Friday?

Elementor… nu multumesc.
N-am vazut ceva mai mizerabil ca el atunci cand muti site-ul sau e musai sa schimbi site URL din oaresce motiv.

Nu! :slight_smile: Cum poți ajuta DevForum.ro?

@Malin: RTFM cred ? :smiley: Am vreo 20 de site-uri făcute cu Elementor și singurele probleme avute au fost când a fost în combinație cu WPML :slight_smile:

Cred ca ptr. a fi 100% siguri ca devforum primeste comisionul ar trebui sa curatam si cookies, nu? Parca la emag cookies cu affiliate data traiau 30 de zile.
Deci daca am dat click in ultimele 30 de zile pe un alt link afiliat catre emag acela va avea prioritate si clickuind pe linkul asta nu sustinem devforum - decat daca curatam cookie-urile de la emag in prealabil.

Emag are 3 zile parcă în zilele normale. De bf perioada este de 24h :smiley:

Imi place forumul și cum îl administrezi și îmi pare rău că n-am știut de partea cu afilierea, pentru că am tot fost obligat să fac cumpărături de la unul din site-urile listate.

Dar mai e timp.

Salut,

Am cumpărat ceva, astăzi de la PC Garage, sper că s-a contorizat :slight_smile:

Spor în toate!

Am luat cartea. In pagina de comnada, folositi codul CyberMon19 pt a descarca ebook-ul. Este gratis pana luni. Mail-ul de unde se poate descarca ajunge in spam insa.

Alte oferte

Primita pe mail ieri
Hi cosmin

I send you this email to remind you the HUGE SALE I’m running for Black Friday :tada:

All my courses:

  • The JavaScript Course
  • The Node.js Course
  • The React Course
  • The Vue.js Course
  • The Web Platform Course
  • The Next.js Course (NEW! :fire: )

are all currently on sale at $29 , a whooping $100 OFF the regular price.

I’m also running a big sale on the Club membership.

This sale is a once-a-year promotion, and you’ll never see such low prices again.

:arrow_right: Sign up here

The sales end on Monday, and I don’t want you to miss this chance .

I put a lot of work into creating each course, making it the perfect fit for you, and it’s not easy for me to make this huge 77% OFF discount , but the response to this Black Friday sale so far makes me really think it’s worth it, for you! A lot of people already signed up to the courses.

My goal is to help you become a better developer , and if such a huge discount can be the final push to make you learn something new, so be it!

Just reply to this email if you have any question about the courses, I’ll quickly reply back to you.

Flavio

2 Likes

E ok daca punem aici si peste ce site-uri dam care au oferte de Black Friday International?
https://www.namecheap.com/domain-web-hosting-ssl-deals/black-friday/

ACF PRO - e cam ultima data cand puteti sa-l luati lifetime, la $18.75 AUD sau $75 AUD (cu codul BLACKFRIDAY2019, 25% reducere).
De la anul o sa treaca la subscriptie anuala de $49 - $149 - $249.

Anul trecut am luat de la ei cu 20 de lei domeniu + gazduire web pentru 1 an si chiar a mers bine gazduirea.

Comanda acum unul din serviciile listate mai jos si ii dublam perioada aleasa de tine.

Gazduire Web
Gazduire Radio
Gazduire Magazin Online
Servere VPS - Linux
Servere VPS - Windows
Servere VDS / KVM
Gazduire Jocuri ( CS 1.6, SAMP, CSGO, Minecraft )
Gazduire TeamSpeak 3

La oricare din serviciile comandate pe o perioada de 1 Luna, 3 Luni, 6 Luni sau 1 AN folosind CODUL PROMO: DUBLU , dublam perioada.
Spre exemplu: Achizitionati un pachet de Gazduire Web pe 1 AN mai primiti 1 AN Bonus.

Link website Hzone

Dacă e cineva interesat de a cumpăra în grup, pachetul pro pentru https://testingjavascript.com, să dea un semn.
Pot contribui cu 40$ din 199$.

I am cumpărat lui Flavio, cursul de Next.js, pentru că îi apreciez toată munca care a făcut o până acum, mai ales cu ebook urile.

https://www.packtpub.com/
Inca mai are $10/ebook/video si la fiecare 3 items inca $5 disscount