Oportunitate profesionala .NET

Hello,

Caut pentru Bucuresti un .NET cu experienta de minim 3 ani in domeniu.

Astept mesajele voastre in privat pentru mai mule detalii.

O zi frumoasa!

Chiar asa de greu e a scriem un anunt care sa aiba sens?

3 Likes

In general, secretomania si lipsa de a stii/a vrea sa puna un anunt elcovent/clar sunt un :triangular_flag_on_post: Dar poate ma insel eu…

Apropos, ar trebui sa fie o regula ca astfel de anunturi “Vand o :cow:, cer seriozitate” sa nu fie permise.

1 Like

Buna Cornel,

Ca sa te lamuresc, nu mi se permite sa postez aici JD-ul intrucat sunt limitata de numarul caractere :slight_smile:

Multumesc pentru intelegere si o zi buna!

La titlu minim 15 caractere, la postare, destul de mult.

Vezi aici

1 Like

Îți garantez că limitarea este extrem, dar extrem de generoasă :wink:

Asta este in proportie de 100% lipsa de interes din partea ta si nu faci decat sa intretii parerea proasta despre industria de HR - postati mult si prost, doar sa cada cineva in plasa si sa va trageti comisioanele.

3 Likes

Tot ce trebuia să faci era să accepți greșeala care putea fi corectată simplu. De exemplu

Caut pentru Bucuresti un programator .NET cu experienta de minim 3 ani in domeniu.

2 Likes

Man, nu pricepi.
De ce sa faci ceva corect, daca nu te obliga nimeni? #sarcasm
De ce sa pui sticla goala/ambalajul gol in cos, nu e simplu sa-l arunci pe jos sau sa-l “uiti” si sa pleci?

Exact acelasi lucru m-am gandit si eu “Uite un alt HR dar care pune anunturi normale aici”.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.