Parere Site HTML/CSS

Salut, ce parere aveti de acest site? Eu am lucrat la el si l-am adus la versiunea asta. M-am gandit sa-l postez pe un site de eCommerce unde se vand teme HTML, ce parere aveti despre asta? L-as da la o suma modica, in jur de 3-5 Euro. Nu foloseste bootstrap sau altceva, nu are design responsive pentru telefoane dar detecteaza asta si anunta userul cu privire la asta, ii afiseaza doar butoanele in cazul in care rezolutia este prea mica. Dati click in sectiunea “About” pe “For Edit”, jucati-va cu scroll .etc. Daca aveti sugestii sunt binevenite pentru mine.
Zi buna.

Link: http://vegasin3.000webhostapp.com/#

Rezolutia este prea mica pentru a afisa index-ul!

Nu merge nici un scroll. Mai ai de muncă…

Nu merge pentru ca a afisat acel mesaj informativ! Normal ca nu merge, cum ar putea sa mearga daca nu e destul de mult spatiu? Pe ce rezolutie ai incercat indexul?

Fa-ti site-ul responsive si o sa merga :wink:

Asta cum te ai duce iarna la omul care are livada, si-i spui fa mere. El a precizat ca nu a facut responsive!!!

Cu totii am fost la inceput odata si am avut de invatat, trebuie sa ne ajutam intre noi.
Sa zicem ca e ok sa vii sa ceri parerea aici, dar sa te gandesti sa pui asta la vanzare… Cati ani ai?

4 Likes

Dar de ce spui asta si din ce perspectiva? Te gandesti ca nimeni n-are nevoie de asa ceva? Ti se pare prea minimalist sau ce anume?
L-am vandut la 2 persoane pana acum care le-au placut si s-au declarat multumiti.
Pe tine ce te deranjeaza mai concret?
Spune-mi.