Php Mid-Senior Developer Wanted

Angajam PHP Mid-Senior developeri, full time, on site (Cluj Napoca) in cadrul unui proiect web, foarte interesant in domeniul healthcare pentru un client din USA (Miami).

Experienta minim 3 ani: PHP, Javascript, MySql. Nu am sa insirui o serie de tool-uri, framework-uri, deoarece ele se schimba de la o zi la alta, important este sa aiba experienta care poate sa fie dovedita intr-un fel.

Persoana cautata va dezvolta atat feature-uri noi, cat si maintenance pentru cele existente.

Beneficiile consta intr-un pachet de recompensare foarte competitiv (salar/bonus-uri, excursii la client in USA, etc…) in stransa legatura cu experienta/potentialul persoanei.

Cei interesati pot sa imi scrie un mail la podinacristi(at)gmail.com, un mesaj pe skype: podinacristi, sau un apel la 0742 223 433

2 Likes

Salut. Daca cumva la un moment dat puteti include si developeri remote (eu sunt din Ramnicu Valcea), drop me a sign:
Email constantin(dot)mike[around]gmail{dot}com
Skype mike(dot)constantin

Inca un candidat pentru remote : [email protected]

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.