Programator PHP / Mysql CEL.ro

De asta am si postat informatii publice despre mediul de lucru, pentru a elimina cazul “angelic” in care firma ar fi fost un rai pentru angajati si iad pentru clienti. Apropo, pentru situatia inversa am auzit ca exista cazuri.

1 Like

Imi amintesc, vag ce-i drept, de cateva ipostaze in care comentariile la un post de angajare au fost sterse deoarece erau “off-topic” dar de fapt criticau anuntul sau firma in cauza.

Hopefully, nu vor mai sterse in viitor :slight_smile: As vrea sa vad discutii asemanatoare la mai toate ofertele de munca; in final ele fac parte din forum si nu prea inteleg de ce sunt tratate special.

Iar cand si angajatorii vor raspunde si contribui la discutie atunci chiar putem spune ca in sfarsit spiritul critic omniprezent pe devforum este consistent in toate tipurile de postari si poate, macar un pic, avem un impact pozitiv asupra IT-ul local.

Mai important: da, ca orice industrie avem nevoie to subscribe to some form of ethics to drive it forward.

tl;dr:

4 Likes

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.