Randari Obiecte 3D

Buna ziua,

Caut o echipa sau pe cineva care ar putea sa lucreze la reconstruirea, texturarea si randarea unui numar mare de elemente care pot fi puse pe case de mici dimensiuni, cum ar fi usi, geamuri, acoperisul si altele. Proiectul este destul de mare, numarul elementelor este de ordinul sutelor, deci caut pe cineva care ar putea sa acorde cel putin 6 ore pe zi pentru urmatoarele ~2 luni, engleza este optionala dar ideal ar fi un nivel mediu.

O zi buna,
Alex

Succes, un modelator 3D CAD/CAM decent este mai greu de găsit decât un programator

2 Likes

Mersi Isti37! Cu putin noroc poate gasesc aici, bugetul este destul de atractiv si sunt sigur ca oricine o sa lucreze va avea multe de invatat, totul este foarte organizat iar usile si geamurile sunt facute cu foarte mult bun gust de arhitecti talentati.

you might want to edit that - that’s how you send someone into burnout

1 Like

Salut Alex,

Am vazut acum anuntul tau. Daca mai este valabil, imi poti lasa o adresa unde putem sa vorbim mai multe detalii?

1 Like

Salutare!
Daca mai este valabil anuntul, te pot ajuta. Eu asta fac zi de zi, daca imi lasi o adresa de mail sau skype, putem vorbi mai multe - pot sa iti arat portofoliu, etc.

2 Likes

Salut,

Am gasit deja pe cineva care sa se ocupe de aceste randari. Poate o sa mai am nevoie pe viitor, o sa va anunt.

Multumesc,
Alex

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.