Recomandare SSD-uri SATA, 2.5"?

Iti multumesc! :slight_smile:

Revenind la anomalia de pe Altex, in ultima saptamana am observat ca la Altex au implementat un algoritm care prezinta produse mai iefitine pana in jurul orei 1-2 dupa-masa, dupa care le scumpesc. La produsele la care m-am uitat ieftinirea a constat in jur de 10-15 %.

Cand le adaugi in cos pretul ramane acelasi. Mai sus, unde am spus ca pretul din cos a fost diferit fata de site, a fost pentru ca am prins schimbarea, facuta de algoritm, chiar in acel moment, in acel interval.

Deci, daca cumparati de pe Altex, faceti comanda in timpul diminetii, incat sa expedieze produsul pana ce nu se ajunge la acel interval, pentru ca altfel riscati ca pretul din cos sa se schimbe. Din punct de vedere legal pot fi penalizati, incat nu au voie sa vanda un produs la un pret diferit fata de cel afisat la momentul cumpararii.


@iamntz

La nu dupa mult timp dupa ce mi-ai spus ca Emag ti-au returnat banii, mi-am amintit ca pentru cele doua dati in care mi s-au defectat castile(aceleasi casti), desi n-au fost scumpe, de fiecare data Emag mi-a oferit posibilitatea fie de a primi altele noi, fie de a-mi returna banii.

Acum am luat SSD-ul de la Emag pentru acest motiv.