Reffer bing pe cautarea amazon


(Alex) #1

Buna seara, stie cineva de ce imi apar ca refferi pe site-ul meu bing.com cu reffer din cautarea “amazon” ?

Statistici

** **Date Searchengine Query** **06 Dec, Wed, 20:23:07 ** **Bing.com: amazon** **05 Dec, Tue, 18:32:52 ** **Bing.com: amazon** **05 Dec, Tue, 03:14:49 ** **Bing.com: amazon** **04 Dec, Mon, 16:07:05 ** **Bing.com: amazon** **03 Dec, Sun, 21:16:05 ** **Bing.com: amazon** **02 Dec, Sat, 23:31:42 ** **Bing.com: amazon** **02 Dec, Sat, 13:42:09 ** **Bing.com: amazon** **02 Dec, Sat, 00:23:09 ** **Bing.com: amazon** **01 Dec, Fri, 00:16:09 ** **Bing.com: amazon** **29 Nov, Wed, 20:52:39 ** **Bing.com: amazon** **28 Nov, Tue, 22:12:49 ** **Bing.com: amazon** **28 Nov, Tue, 04:01:53 ** **Bing.com: amazon** **27 Nov, Mon, 12:19:31 ** **Bing.com: amazon** **26 Nov, Sun, 18:35:44 ** **Bing.com: amazon** **24 Nov, Fri, 11:45:49 ** **Bing.com: amazon** **22 Nov, Wed, 20:35:05 ** **Bing.com: amazon** **20 Nov, Mon, 13:40:04 ** **Bing.com: amazon** **18 Nov, Sat, 09:24:49 ** **Bing.com: amazon** **11 Nov, Sat, 19:09:14 ** **Bing.com: amazon** **22 Oct, Sun, 14:01:01 ** **Bing.com: amazon** **