RepsMate cauta dezvoltatori software

Te-ai apucat de programare din pasiune? Şi noi.

RepsMate caută dezvoltatori pasionaţi de creaţie şi de software development.

Promitem dreptul la libera exprimare!

Ne dorim alături de noi, oameni care au avut fel de fel de curiozităţi legate de programele pe calculator.

Eu unul, am fost interesat de multe arii ale software-ului: sisteme de operare, ethical hacking, reverse engineering, web development, mobile development, game development, inteligenţă artificiala şi probabil şi altele.

Cred că aceste arii n-au cum să nu-ţi suradă atunci când eşti pasionat de a crea software, aşa că dacă eşti unul dintre pasionaţii care a avut curiozitatea să-şi dorească să înţeleagă cum funcţionează lumea software, atunci hai sa avem o întălnire în care să ne cunoaştem.

exprimare i.e. → oportunitatea de a crea folosind limbaje de programare precum Java, TypeScript, Python, JavaScript;

Disclaimer: RepsMate este un start-up. Menţionarea acestui lucru a fost făcută cu intenţia de a oferi informaţia că multe dintre microserviciile noastre (20+ and counting) acum se pun pe picioare, dar şi aceea că, împreună putem ajunge departe.

P.S. Be sure that you will be able to handle multiple programming languages and that you have at least 2+ years experience in a software development company.

4 Likes
  • Tipul Colaborare: full time
  • Remote
  • 2+ ani experienta in alta companie care dezvolta software
  • Modalități de contact: [email protected]

Ce înseamnă să lucrezi într-un start-up: avantaje și dezavantaje

https://www.undelucram.ro/cumlucram/ce-inseamna-sa-lucrezi-intr-un-start-up-avantaje-si-dezavantaje-1662

Avantajele unui job într-un startup

Avantajele unui job într-un startup – jobssup

Relevant, interviu cu fondatorul RepsMate
https://fb.watch/5QsMM2Y3-Q/

1 Like

Ca o curiozitate, oferiti si stock options angajatilor? Daca tot sunteti startup.

1 Like

Salut Adrian, oferim aceasta facilitate pentru pozitia pentru care recrutam.

Ma bucur, pentru ca am tot vazut start-up-uri care nu ofera asa ceva. Mult succes in recrutare!

Multumim, daca ai prieteni/cunostinte pe care le poti recomanda suntem interesati :+1:
Alin

Sigur dacă aud pe cineva interesat. Dar în piață asta cam toată lumea e angajata.

1 Like

Speram ca o sa gasim pe cineva pasionat, ca si noi, care sa preia rolul de Head of Software Development penru runda din toamna, cand vom angaja mai multi colegi. La urma urmei am ridicat 2 runde de investitii (am convins investitori), avem 7 clienti entrprise care asteapta produsul, 2 care testeaza (am convins clienti), speram sa fie mai usor cu aceasta pozitie :sweat_smile:

1 Like

Nu pleaca, dar noi vrem sa crestem accelerat si atunci trebuie sa pregatim inca de la inceput mai multe pozitii care nu sunt traditionale. Uita-te la firmele care au luat finantari mari si au angajat intr-un timp foarte scurt 50-100-200 de angajati, daca nu ai pozitiile cheie puse la punct nu o sa poti face onboarding-ul acestor angajati.

Sunt total de acord ca la inceput rolurile vor fi similare, dar este important ca angajatii cheie sa aiba mindset-ul si viziunea de cum va arata compania peste 2-3-5-10 ani, iar la fiecare milstone important sa fie mai pregatit pentru urmatorul si tot asa.

Pe partea tehnica in momentul de fata este CTO-ul care are viziunea de ansamblu peste arhitectura, cloud… AI (mai multe pozitii ocupate) si aplicatia web (pozitia pentru care recrutam), iar in toamna in functie de mai multe variabile (evaluare, venituri, valoarea investitiei, planurile de dezvoltare stabilite, capacitatea de leadership a noului coleg…) targetam intre 4-10 noi pozitii pe care sa le deschidem.

Mihai Guran CSO, Ioana Manea CIO - amandoi cofondatori + 9 adivsori implicati activ in diverse procese, care sunt si investitori.

1 Like

Aici puteti gasi anuntul postat pe LinkedIn - acum am realizat ca nu este postat.

https://lnkd.in/e3t9uYx

Daniel, consideri ca esti un potential candiat al acestei pozitii?

Ce experienta ai pe partea de Java, Angular, Python, leadership? Poti sa imi lasi un CV sau un profil de LinkedIn?

> https://repsmate.com/about-us/

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.