Self Direct Sale IceX WebApp - O platforma web prin care poti vinde orice fara cunostinte avansate in IT

Salut,

Am dezvoltat o platforma care ofera posibilitatea celui ce o administreaza sa poata vinde in principiu cam orice fel de produs sau serviciu utilizand ca metode de plata atat plati in monede forte cat si monede virtuale, la urmatoarea actualizare vor fi disponibile implementarile pentru PayPal & Stripe.

IceX Web App se distribuie utilizatorului final sub licenta valabila pe minim un an si maxim lifetime.
Codul sursa este close, in schimb partea de front-end este open source si poate fi personalizata dupa nevoile fiecaruia.

IceX Web App se distribuie in trei pachete: Basic, Pro si Max.

Aici este atasat link-ul unde se poate incerca efectiv IceX WebApp(sau puteti accesa direct in Tor Network accesand link-ul din Browser-ul web Brave selectand New Private Window with Tor) fiind in forma finala dpdv back-end si dpdv front-end va suferi schimbari radicale intr-o perioada de timp scurta.

IceX WebApp se adreseaza in principiu Freelancer-ilor care vor sa-si vanda produsele digitale sau serviciile prin intermediul unui suport Customer Service de Direct Sale spre exemplu: agenti imobiliari, juristi, avocati, contabili, inspectori resurse umane, producatori produse naturale, webdesigner-i, programatori, zugravi, tamplari, firme de curierat(din categoria celor mici).

Nota bene:
Am intrat aici pe forum in speranta ca voi putea colabora cu webdesigneri care accepta sa personalizeze partea de front-end pentru clientii mei, atat in limba romana dar si in limba engleza, politica de pret fiecare si-o stabileste in functie de complexitatea job-ului.

Curand voi implementa sistemul de recomandare prin care cei ce recomanda aplicatia vor primi update si upgrade gratuit in functie de punctajul adunat in urma recomandarilor facute.

Sper sa putem colabora in pace si orice intrebari aveti va stau la dispozitie oricand