Show DevForum: DeepReview

Hola lume,

Peste vacanta am lucrat cu fratele meu la un mic proiect si voiam sa-l share-uiesc cu voi. Este un tool care ajuta in redactarea acelor texte anevoioase din mediul profesional: scrisoari de intentie, review-uri de performanta, CV-uri, etc. Fiind 2023, este si ChatGPT la mijloc care face heavy-lifting-ul de generare.

Am atasat un link si un mic demo. Cunt curios cum il gasiti, ce ati imbunatatii la el, si orice alt fel de feedback :bowing_man:

deepreview-3

On a tech note, am apucat sa mai lucrez putin cu React modern si chiar a fost o experienta mult mai placuta decat pe vremuri. Am pierdut zero timp cu webpack de data asta :smiley:

9 Likes

Deci toate astea in 98% bullshit, cum banuiam :slight_smile:

ChatGPT e down o groaza perioada asta. Coincidenta ca e sezonul de perf reviews de la companii? :stuck_out_tongue:

m-am jucat un pic, face ce zice, mai adaugi specificele care chiar conteaza si gata, ai un review.

1 Like

Mersi ca l-ai incercat!
Un lucru care intr-adevar l-am descoperit dezvoltand aplicatia e ca un review care sa fie chiar ok nu e chiar realizabil din prima. E mai degraba un proces iterativ.

plus sesiune la facultăți