Site-uri serioase in care poti castiga bani online daca investesti

Imi doresc site-uri serioase care platesc oamenilor si sunt de foarte multi ani pe internet. Site-uri in care sa castigi bani reali online nu conteaza daca trebuie sa investesti o suma de bani daca sunt serioase cand retragi bani deaceea imi doresc site-uri care sunt pe internet de minim 5 ani si care in continuare platesc. Puteti sa imi trimiteti linkul dumneavoastra sa ma inregistrez pe el.

9 Likes

Te-au luat la bâză pe celălalt forum și ai zis să încerci și aici? :rofl::man_facepalming:

1 Like

Sa vedem raspunsurile, in sensul ca pentru cine e servita intrebarea :stuck_out_tongue:

Niciodata sa nu investesti in ce iti zic altii… Nici timp, nici bani.

1 Like

Profitshare sau 2performant.
Am inceput recent niscai marketing afiliat (reclama pe Fb. la produse afiliate). E o schema veche dar ai nevoie de cunostinte de marketing si capital de cheltuit.
Rezultatele nu-s garantate insa. O sa revin cu un post mai tarziu (saptamani) cu rezultate.

Un al doilea site e Amazon sau orice site care vinde carti de dezvoltare personala/tehnica. Una dintre cele mai bune investitii e in tine.

Get quick rich in vreo schema merge doar ptr. fondatorii acelor scheme.

Astea fiind zise iti recomand varianta 2-a. Sa invesesti intr-un business fara sa cunosti acel business duce de obicei la pierderea banilor. Deci baga-te pe invatat. :slight_smile:

(si incearca sa abandonezi filozofia “bani rapid pe net”. E nevoie de munca si studiu in orice domeniu te-ai apuca).

Iti urez succes si multe carti citite.

1 Like