Stiu Front-End la nivelul junior?

Sigur că poti :slight_smile: Pozitia pe care recrutam urma să fie cumva componenta de coding dintr-o echipa de 2 oameni: un designer si un dev. Designer-ul deja exista si are 21 de ani, deci in primul rand as fi vrut sa faca parte din aceeasi generatie.

Nu e vorba nici de scutiri de taxe, lucru la negru sau cine stie ce alte prostii de genul asta, asa cum nu e vorba nici de calarit omul peste program pentru ca e tanar sau de batut joc de el si facut profit cat mai mult de pe urma lui doar pentru ca se poate. Cuvantul Junior din titlul pozitiei a fost foarte bine asumat.

Da, maleabilitatea despre care vorbea @iamntz e un criteriu important, dar mai degraba in directia in care vreau ca persoana respectiva sa fie in momentul carierei in care este pasionat, in care inca mai caută informatie pentru ca ii place sa descopere lucruri si vrea sa acumuleze cat mai mult. Inclusiv din punct de vedere al calitatii codului.

Altfel, pur si simplu asta a fost profilul pe care l-am cautat: cineva care sa fie asa cum eram eu la 20 de ani si care sa vrea sa faca lucruri. :slight_smile:

4 Likes