Tema Bootstrap 4 despre schimbarile climatice/organizatii ONG

Salut devs,

Revin cu cea mai noua creatie de la echipa mea Themesberg. Am facut o tema de Bootstrap 4 despre schimbarile climatice si tema le pot folosi ONG-urile.

As aprecia mult feedback constructiv :slight_smile:

Demo: https://demo.themesberg.com/leaf/index.html
Download: https://themesberg.com/product/web-templates/leaf-non-profit-enviromental-bootstrap-4-theme

PS: pentru ca apreciez mult de tot aceasta comunitate, oricine ar dori sa cumpere produse de la noi sa-mi trimita un mesaj si o sa ofer un discount generos.

Merci,
Zoli

3 Likes

13 posts were split to a new topic: Încălzirea globală și unități de măsură

Buna Zoli,

De pe mobil, cu o rezolutie de 424x848, marginile sunt inconsistente, diferenta dintre albastru si maro in comparatie cu maro cu verde:

In rest pare destul de bine realizat.

1 Like

Corect, il notez pentru bugfixes :slight_smile: Thx.

Salut Zoli,

Felicitari, tema arata foarte bine, la fel ca si cea pentru spatiile de coworking. Am insa o “problema” cu paginile de sign-in/sign-up - nu mi se pare ok ca nu exista nici o modalitate (meniul principal, sau altfel de link) de a te intoarce in site.

2 Likes

Salut Cosmin,

Se poate ajunge inapoi dand click pe logo. Dar ai dreptate, nu este foarte intuitiv si o sa facem astfel incat sa fie mai la indemana actiunea de “back”.

Merci pentru feedback si gandurile bune :slight_smile:

Apreciez, politica ta de distribuire a proiectelor open source. Si nu te superi de critici.

3 Likes

Felicitari pentru munca depusa. Ma gandesc sa iau varianta Pixel Lite - Bootstrap 4 UI KIT si sa realizez un site.

1 Like

Multumesc de apreciere. Orice critica este binevenita pentru ca prin critici devenim noi mai buni si produsul mai dezvoltat. :blush:

Super! Deja exista cateva site-uri facute cu Pixel Lite pe web. Go for it :blush:

Salut !

O mica intrebare referitoare la navigatie.

Este normal ca in partea stanga, culoarea de hover sa fie pana in margine, iar in dreapta sa existe un spatiu?

image

1 Like

In nici un caz! L-am notat pentru update-ul de azi. Merci! :blush:

1 Like

Am mai găsit o problema, de data asta pe mobile.

1 Like

A post was merged into an existing topic: Încălzirea globală și unități de măsură

Am facut un update la version 1.0.1 care rezolva toata problemele semnalate aici + alte mici fix-uri. Treaba cu link back spre home de la sign-in si sign-up va veni la urmatorul update :slight_smile:

PS: vreau sa multumesc tuturor celor care au dat feedback :raised_hands:t2:

1 Like