Tranzactii cu Bitcoin

Literalmente asta s-a întâmplat la ING :crazy_face:

Ba au blocat cardurile, ba le-au picat ATM-urile, ba homebank…


De obicei, cei ce se înregistrează și dezgroapă discuții vechi sunt spammeri, de unde și curiozitatea mea. :slight_smile:

1 Like

Ultima data la ING s-au dublat platile facute in weekend catre alte banci, adica s-au luat banii de doua ori din cont in cazul in care erau acestia suficienti in cont.
Ce este deranjant este ca nu comunica cauza exacta a problemei si masurile care s-au luat pentru evitatea acesteia pe viitor. Asa ca ma intreb daca se va mai intampla asta sau altceva mai grav, oare sa mai tin bani la ei?

1 Like

Nasol si cu bancile astea. Oricum acum asa de mica e dobanda la banca incat singuru motiv ca sa mai ti banii in banca e sa nu ai tot cash-ul la ciorap sa ai cine sa ii fure. Intr-un fel sunt spamer daca o iei la modul general pentru ca singura mea intentie e sa le arat la oameni ca exista locuri mai bune de unde sa cumpere. :slight_smile: Poate si pentru ca e prima mea patanie de genul acesta si nu sunt obisnuit. Nici nu ai cu cine sa te certi ca cei cu care vorbesti si la banca si la exchange sunt doar niste oameni care se supun regulilor.

Macar de imi dublau si banii din cont !
:smiley:

Si eu sunt de acord ca “nu comunica in timp util”

1 Like