VPN pentru deblocare HBO GO

Salut. Este cineva amabil și deține un cont la ExpressVPN sau NordVPN și mi-l poate împrumuta câteva minute? Am nevoie pentru crearea unui cont HBO GO. Nu sunt în țară momentan.

Dacă nu, aștept o altă variantă cum aș putea debloca această interdicție.

Ambele servicii menționate de tine au trial. Nu ar fi mai simplu să te folosești de asta? :slight_smile:

(opera vine și el cu un vpn built in, poate te ajută ăla)

Am folosit cu succes in US CyberGost (au chiar opțiune de HBO GO) - trial 24h. Cu PIA si inclusiv un VPN pus în office nu a funcționat (nu am avut timp sa sap mai mult aici).

De ce nu TunnelBear? Are gratis vreo 500mb pe lună trafic, deci mai mult decât suficient ca să faci un cont.

1 Like

TunnelBear foloseam pe vremea cand nu era Spotify in RO. foarte bun pentru chestii de login/register etc

Mersi pentru recomandare, am încercat TunnelBear și la fel:

Location error

You attempted to start a subscription of the HBO GO service of Romania but you seem to be located outside of its territory based on your IP address.

Please visit the HBO GO website of your location or try subscribing of Romania’s service when within its boundaries.

Deși aveam IP-ul de România. Am apelat la un prieten în cele din urmă și m-a ajutat.