Worpress developer

Salutare,

Caut un Wordpress developer care este capabil (sa acorde timp acestui proiect si sa fie serios) sa duca un proiect la capat si mai apoi sa il intretina (daca este nevoie).

Este vorba despre un site cu locuri de munca unde se urmareste sa se modifice niste chestii si in acelasi timp sa se dezvolte diverse chestii gen: rapoarte/plati/etc.

  • Tipul Colaborare: freelance
  • Remote sau on site: remote
  • Experiența necesară: Wordpress / PHP / JS / Docker / MySQL / jQuery / Git / Trello.

Pentru mai multe detalii DM.
Multumesc !

Wordpress mai mult te incurca in cazul tau, e OK cand ramain vrei un blog, si adaugi cateva functii in plus, dar pentru mai mult te incurca, nu zic ca nu se poate, doar ca WP nu te ajuta, te incurca pentru ca trebuie sa faci lucrurile intr-un anumit fel.

5 Likes

Daca era pe vre-un framework(Laravel de ex, pe ce lucrez eu), puteam vb, eu am experienta in aplicatii pe domeniul HR(am si lucrat in domeniu), dar pe wordpress nu lucrez.

Toate cele bune

Sunt total de acord, dar e vorba despre un MVP care deja e in mare parte facut.

Salut ! Am vazut postarea ta si eu iti recomand sa folosesti laravel in cazul acesta wordpresul te va limita in timp si aici ma refer la baza de date. Iti sugerez sa folosesti Laravel.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.