1TAP ROMANIA TV - Canale TV Romanesti Gratuit

Aplicatia 1TAP ROMANIA TV iti pune la dispozitie peste 200 canale romanesti live.
Acum poti sa vezi serialul sau filmul tau preferat oricand si oriunde absolut gratuit.

Descarca de pe Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=freakhosting.live.tv.romania

Simplu. Util. Rapid.

Toate canalele romanesti doar la un click distanta.

Caracteristicile aplicației :

  • Usor de utilizat si acces instant fara alte aplicatii
  • Aplicatia nu ocupa mult, avand un spatiu redus
  • 1TAP ROMANIA TV are o interfata pentru orice tip de utilizator
  • Ai un post TV favorit ? Il poti salva foarte usor la favorite
  • Aplicatia este GRATUITA, nu trebuie sa platesti absolut nimic
  • Pentru a putea vedea canalele este necesara o conexiune la internet
  • Posturile pot fi vizionate si din alte tari
2 Likes

Încă mai merge vrăjeala cu “this app does not own or host any content […] you agree to respect the rights of the content owners”?

3 Likes

Care a fost motivația pt a creea această aplicație?

1 Like

Comentariile fac toti banii! :slight_smile:


PS: Nu vreau sa dau cu parul in creator, dar cred ca este mai sigur sa te uiti la televizor. Astfel de aplicatii contin chestii dubioase.

PPS: Ce permisiuni cere?

https://img.iamntz.com/2020-07-07_23h34_08.jpg

1 Like

Trebuie sa ai o conexiune la internet stabila pentru a putea urmari canalele si cam atat.

Nu are nicio “chestie dubioasa” inside. Doar canalele tv si reclame AdMob.

Aceasta aplicatie a fost creata mai mult pentru romanii plecati in alte tari care doresc sa se uite la canale romanesti.

1 Like

Permisiunilor par ok în afară de aia cu run at start-up.

De asta nu mai vreau android :slight_smile:

Fara a face referire la aplicatie, mi se pare trist ca cineva sa fie atat de legat de televizor incat sa simta nevoia de a face asta si de pe telefon.

4 Likes

E ok dar noi nu suntem publicul țintă. Nu văd programatori care abia așteaptă să se uite la TV unde nu pot da skip la reclame :))

Eu cel puțin de 10 ani nu m-am mai uitat la un film sau serial la TV, doar netflix sau torrent. Iar la Torren folosesc showrss.info care îmi downloadează automat episod nou când apare.

2 Likes

Noi cei ce nu locuiesc în România de mai mult de 20 de ani va mulțumim mult, ideea cu TV gratuit și appul sunt super.
Va mulțumim din tot sufletul