Angajez Frontend Developer în Iași

Proiect Nou. Agenție de publicitate.
Ofer 400 de euro pe lună, plata cash.
Program de lucru 4 ore pe zi de luni până joi.
Ofer resurse esențiale pentru workshopuri, cărți și alte materiale pentru dezvoltarea abilităților tale.
Trebuie să ai abilități SEO, SEM și să te descurci cu integrarea API keys.
Poți să fii un geniu, nu mă deranjează deoarece sunt dispus să investesc în ideile tale.
Aș dori un profesionist sau profesionistă ce poate decide cu cine va dori să lucreze în cazul în care va trebui să mărim echipa. Înțeleg că este un forum dar oferta mea este destul de bună și clară. Va trebui să știi tot ce este nevoie pentru a crea o indexare foto, text și video într- un website folosind cea mai bună tehnologie.
Vom lucra de acasă și de la Birou.
Mai multe detalii despre job la adresa de email [email protected] sau la numărul de telefon 0742405046.

1 Like

Despre ce Tehnologii Vorbim?Angular, Vue deastea? :slight_smile: si altele ce contin JavaScript?

2 Likes

Aș dori să discut în privat aceste detalii cu viitorii candidați.

Pentru a te ajuta atât pe tine, cât și pe cei interesați, te rugăm să urmezi șablonul de pe Șablon ofertă de muncă

Înțeleg că este un forum dar oferta mea este destul de bună și clară.

Din moment ce ai primit o întrebare despre ce tehnologii vorbim, este evident că anunțul tău nu este clar. De aceea se recomandă folosirea șablonului, pentru că de-a lungul vremii și-a demonstrat eficacitatea.

5 Likes