Automation Engineer - remote

Salut!

Suntem în căutarea unui Automation Engineer cu experiență în Java și Python;

Pentru mai multe detalii, trimite-mi un email pe adresa [email protected]

1 Like

Te rog scoate-ma din lista ta de promovare

@alexjorj Nu ești pe nicio listă. La ce listă de promovare te referi?

La lista ta personala de trimitere mesaje private cu joburi. Ai ceva sa-mi spui, folosesti mesageria. Ai reclame, pui pe forum.

si sa intelegem ca mesajul asta nu puteai sa i-l dai in privat? :slight_smile:
nice…

Aveam impresia ca daca vin din linkul din mailul primit ajung direct in discutie privata. Nu e foarte clara interfata devforum in privinta asta.

Alex, aici nu aș putea să te ajut. Cel mai probabil postările mele apar în summary-ul trimis de Devforum.

Cam asa arata inboxul meu. Mie-mi pare spam. Tie?

Forumul iti trimite acele mail-uri. Vezi la setari

@alexjorj Cred că ține de setările tale, dacă ai selectat să urmărești anumite topicuri, categorii sau tag-uri.
@Cosmin_Popescu Mersi pentru intervenție!
@iamntz Îl poți ajuta pe Alex cu un răspuns mai detaliat?

Nu mai continui aici ca n-are sens. I-am dat ignore. Nu sunt setarile ca nu primesc mesaje directe de la toate anunturile postate in jobs si doar de la acel user. Case closed.

Alex, ignore e degeaba, probabil niște scuze ar fi mai potrivite :slight_smile:

Mailurile vin automat, în funcție de setările tale. E.g. dacă ai comentat la un subiect, vei primi notificări pentru acel subiect până când vei schimba tu setarea (la sfârșitul articolului)

Asta explică cele 3 mailuri consecutive.

Acum, despre restul: ce s-a întâmplat de fapt este că tu ai un tag urmărit (i.e. vei primi notificări pentru toate subiectele cu acel tag) iar @Andreea_M a pus job-uri pe acel tag.

4 Likes

Mersi @iamntz pentru completări!

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.