Carieră în Ctrl - Timișoara, 4-5 Noiembrie 2016

Peste două săptămâni - la Timișoara - are loc conferința Carieră în Ctrl (organizată de cei de la Ctrl-D).

Invitațiile sunt gratuite iar @tekkie va fi prezentă și acolo.


PS: poate în 2017 vor învăța și noțiuni abstracte, gen contrast, lizibilitate, etc…

5 Likes

Pe @tekkie am recunoscut-o la ultimul codecamp din Cluj, eram amandoi la o prezentare, era ceva legat de analiza proiectelor software, se faceau echipe si fiecare echipa trebuia sa prezinte un plan.

1 Like

Anul asta nu scapati nicaieri de mine :smiley: Adevarul e ca am fost printre primele PFAuri cu norma de IT in Timisoara, vorbesc la nivelul anului 2008. Faceam meditatii la greu cu tănticile de la Anaf. Am fost si primul PFA de genul asta care s-a inchis, ca nu stiuau nici acea procedura. Acesta e si motivul pentru care am acceptat sa merg la Timisoara anul asta, am trecut chiar prin toate ipostazele si asta se muleaza perfect pe ce organizeaza ei.

2 Likes

Eu lucrez la o prezentare de ASP.NET Core in Linux Cloud, trebuie sa o tin saptamana viitoare in cadrul echipei, nu e nimica iesit din comun, sunt informatii din link-urile postate pe forum.

1 Like
1 Like

tl;dr: depinde de atitudinea ta?

1 Like