Caut oportunitate de angajare ca Junior Programator C++ cu cunoștințe în Qt, MySQL și web development

Salutări tuturor.

Numele meu este Stefan, și sunt pasionat de dezvoltarea software, în special de limbajul C++. Sunt în căutarea unei oportunități pentru a începe cariera mea în programare și a mă dezvolta într-un mediu profesional.

Deși nu am experiență profesională în domeniu, am o bază solidă în programare C++. Am petrecut timp învățând și practicând acest limbaj și am dezvoltat proiecte personale pentru a-mi demonstra abilitățile. De asemenea, sunt familiarizat cu Qt, MySQL și dezvoltarea web (HTML, CSS, JavaScript).

Dacă sunteți sau cunoașteți o companie care ar putea beneficia de pasiunea și cunoștințele mele, vă rog să mă contactați.

De asemenea, doresc să precizez că sunt disponibil să lucrez în Alba, Sibiu sau Cluj în oricare dintre aceste orașe. Sunt flexibil și pregătit să explorez oportunități în aceste locații.

Cu cele mai bune urări, Stefan.

Vrei sa folosesti Qt (deobicei pt interfete grafice pt masini) sau sa faci web dev in C++? Fiindca-s domenii destul de diferite.

Iar cine are nevoie de C++ ca backend pe web, nu-i prea pasa ca sti MySQL sau HTML.

Focusul il am pe Qt / C++ pentru backend
Ce tine de web (MySQL, HTML, etc) sunt pe plan secundar