Cautam sa impartim sau sa inchiriem complet un spatiu de birou in Cluj

Salutare,

Suntem doi colegi SEOisti simpatici care vrem inchiriem un spatiu de birou sau sa il impartim cu o alta echipa de DEVi / SEOs in Cluj, pentru a iesi din casa si pentru a socializa, nu numai intre noi, ci si cu alte persoane.

Ne-ar placea tare mult sa fie in centru, sau aproape de centru in cartierele Marasti, Gheorgheni, str. Horea, etc. Putem plati 200 de EUR (max. 250) pe luna, pe firma. Evident, ar trebui sa aiba internet si caldura + grup sanitar. Putem aduce noi mobila, daca lipseste.

Pentru inceput, vom lucra 6 ore pe zi. Cel mai probabil, o data pe saptamana, va mai veni o a treia colega cate 4 ore.

Cine are niste ponturi pentru noi sau ar fi interesat sa imparta un spatiu in care sa mai incapa 2/3 birouri, respectiv persoane :slight_smile: ?

1 Like

ClujHub, încearcă acolo. Ieși mult mai ieftin.

N-as zice ca iese mai bine… dupa ce m-am uitat la preturi: 2x160E sau 2x180E (in cazul in care se doreste un birou fix) + 20E (pt colega care vine o zi in fiecare saptamana) > 200E sau 250E.

Plus de asta, nu oricine poate lucra intr-un mediu de acel gen.

Sincer cred ca ti-ar conveni mai mult ClujHub. E in centru, majoritatea ce sunt acolo sunt developeri freelanceri, ai si spatiu de lounge, cafea la discretie, mobila, tot ce iti trebuie. Financiar nu stiu exact suma dar e misto. Eu de acolo fac call-uri pe skype, lucru cu altii nu am avut probleme de zgomot chiar de eram 30 intr-o incapere. Si e fain ca terasa e chiar langa (fumatorii :p)

Exact cum zice @GeorgeJipa, nu ne incadram in buget cu pretul total la ClujHub (ne-am interesat deja, si ni s-a facut chiar si o oferta de sharing de birou privat - dar tot era prea scump). Tot ce spune @Ioana323 e super, si ma asteptam sa fie asa, dar… din nou, nu ajung banii.

Nu are nimeni de impartit un spatiu pana la urma :slightly_frowning_face: ?

Multumesc pentru sugestii !

Buna Daniela,

in momentul de fata avem o camera disponobila pe care ai putea sa o vezi.

Ne poti gasi datele de contact, dar si poze mai multe daca cauti 7code pe Google.

Hopaaa, scuze de raspunsul super intarziat, dar n-am mai primit nicio notificare, nimic. O sa te contactez azi. Multumesc !

LE: de fapt am discutat in privat :slight_smile:. Vb si cu colegii sa vedem daca va conveni la toata lumea locatia.