Cautam un programator pentru un proiect existent pe Symfony

Salutare,

Cautam un programator care sa ne ajute sa ducem mai departe proiectul debunavoie.ro
Proiectul este dezvoltat in Symfony, si in prima faza dorim sa ii adaugam cateva functionalitati/module noi.
Daca totul merge bine, suntem interesati sa avem o colaborare pe termen lung pentru intretinerea proiectului si dezvoltari ulterioare.

Tip Colaborare: freelance
Cautam ideal pe cineva din Bucuresti

Daca ai mai dezvoltat alte proiecte pe Symfony si esti interesat te astept cu un email pe hello [@] gabrielsolomon [.] ro pentru mai multe detalii.

1 Like

Salutari.

Ti-am trimis un mail la adresa indicata.

Toate cele bune,
Cristi

Foarte misto proiectul.
Felicitari! :grinning:

Am primit :smiley:

Multam frumos! Meritul este al celui echipei initiale deBunavoie.
Eu am venit abia acum sa pun umarul la popularea cu un numar cat mai mare de proiecte si volunari :smiley:

Eu am incercat sa dau join anul trecut la un moment dat acestui proiect.
Am gasit multa bunavointa, dar si multa delasare la partea tehnica. Cu toate acestea un control teribil si o frânare evidenta a intentiilor mele de a depune eforturi serioase, care insemnau mai mult decat “upload prin ftp pe server”.
Iar cei care stiu ce directie vor sa imprime proiectului nu au timp sa dirijeze putin mai atent.
Mie mi s-a parut foarte ciudat proiectul acela, pe scurt.

Edit: aveau f mari probleme de performanta in cod, nu am apucat sa ajung la radacina problemei din motivele schitate mai sus. M-am cam lamurit si cu voluntariatul, e tot o chestie de pastrare a influentei. Nu s-a mulat pe mine, care voiam sa trag la caruta, nu sa discut despre asta.

Buna Georgiana,

Scuze ca raspund mai tarziu la mesajul tau.
Imi pare rau ca ai avut o experienta neplacuta la incercarea ta de a te implica in acest proiect si sper totusi ca acest lucru sa nu te indeparteze de ideea de voluntariat.

Proiectul are nevoie imbunatatire pe partea tehnica, dar speram ca usor-usor sa le rezolvam pe toate.

2 Likes

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.