Codez gratuit un template html/css/js

Cum doresc sa imi mai inbogatesc portofoliul si eventual sa mai primesc si un “code review” as dori sa oferi gratuit un template de tip html,css, javascript(jquery de preferat)…

Ce as putea folosi pentru a scrie cod ca si tehnologii ar fi :
sass(de preferat) sau less
bootstrap , foundation si altceva daca e neparat nevoie, acum incerc bulma pentru un proiect personal spre exemplu.
Inclus si partea responsive.

Daca e nevoie pot face un template de tip wordpress sau incerc ceva nou.

Cum am job as prefera sa fie ceva ce nu e neaparat urgent(de azi pe maine, de preferat gen persoana repectiva sa aibe nevoie in decursul a o saptamana).

P.s trebuie sa fie ceva care sa nu dureze prea multe ore pentru mine, referitor la numarul de ore asta se va stabili impreuna.

E perfect daca mi se ofera un PSD(sunt obisnuiot sa lucrez cu photoshop) si eventual o sa fac ceva care sa aibe unitati de masura relative, sa fie oarecum asezate in egala masura(nu sunt designer deci nu am astfel de abilitati din pacate).

Daca are importanta, cum eu lucrez cu php in mare pare si mai nou cu javascript , pot spune ca am lucrat cu urmatoarele sisteme de template-uri , twig(slim si symfony) si blade(pe laravel).

Multumesc pentru atentia voastra.

1 Like

Incerca sa reformulezi. Nu prea inteleg :slight_smile:
Daca tot vrei code review, poti sa postezi acel template pe Github, de exemplu ca sa ne uitam tot, pe codul tau.

nu il scrii in html, css si eventual js ?

nu mi se pare ca face parte din ceea ce ai enumerat mai sus, in post ?

Chiar ca nimic nu se leaga…
Sunt curios ce portofoliu ai, ne lasi unul ? :slight_smile:

un template de tip wordpress chiar daca e doar html,css si jquery are cateva particularitati(gen jquery se scrie altfel) nu e tocmai identic cu unul simplu scris de la 0 care nu e facut pentru wordpress.

Ceva nou , un template al altui cms.

E in lucru portofoiul, prefer sa il afisez cand am ceva mai convigator decat 2-3 mini aplicatii(lucrez la cateva aplicatii personale ceva mai complexe).

Sper ca la finalul anului sa fie gata.
Ofer in schimb mini task-uri gratuite.

Eu am priceput că @LevelCoding e dispus să codeze gratuit un template. Am modificat titlul și am schimbat categoria :slight_smile:

3 Likes

Mersi frumos! :smiley:

@bucur, s-a clarificat. nu era nevoie sa iti stergi raspunsul